برگزاری همایش بزرگ حامیان آیت الله رئیسی در لنگرود

همایش بزرگ حامیان گیلانیِ حضرت آیت الله رئیسی به همت کمیته ی شاهد و ایثارگر استان گیلان و با حضور مسئولان ستاد مرکزی کشوری، مسئولان ستادی استان گیلان و شهرستانها برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبري و تحلیلی آفتاب افکار، در این مراسم دکتر محمد امامی کورنده رییس کمیته شاهد و ایثارگران ایت الله رییسی در گیلان گفت: به عنوان یک جوان ایرانی _ گیلانی و لنگرودی در خدمت همه مردم و شما بزرگواران لنگرودی و همشهریانم هستم. تمام سعی من بر این بود تا امروز در این همایش با دعوت از تمام روسای ستاد های استان همراهی و همدلی پرشوری را ایجاد نمایم و هدف من جذب حداکثری بوده و هست و خواهد بود.

دکتر محمد امامی کورنده افزود: امروز با حضور اقای بحری رییس ستاد مردمی استان گیلان مسئولیتی دیگر علاوه بر مسئولیت ستاد کشوری بر دوش من نهاده شده و به احترام این لطف دوستان در حضور شما عهد میبندم تا با تمام وجود بر عهد خود ثابت بمانم.
وی گفت: امیدوارم با حضور حامیان گیلانی ایت الله رییسی، در کنار دیگر حامیان سراسر کشور، با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای، فرد اصلحی را انتخاب کرده و پای تمام کسانی را که منابع و ثروت کشور ما را به یغما برده امد، کوتاه نماییم.

سخنران ویژه این همایش دکتر سترگی عضو هییت علمی دانشگاه ضمن خیر مقدم حضور همه بزرگواران گفت: سالهای زیادی از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد و امروز این نیاز بیش از پیش حس میشود تا دولتی وارد عرصه شود که پشتیبان و حامی قشر مستضعفان باشد.
دکتر سترگی بیان داشت: امروز مردم به دنبال انتخاب دولت مردمی، دولت خدمتگزار، دولتی ضد زر و سرمایه هستند. امروز مردم، رییس جمهوری می خواهند تا مدیرانش مدیریت امیرالمومنین را داشته باشند. رییس جمهوری که دست مدیران دزدش را بر ملا نماید.
وی افزود: ما انقلاب نکرده ایم تا پسران وزیر و دختران مسیول ما در کشورهای غربی زندگی کرده و با پول کشور در انجا خوش گزرانی کنند. ما انقلاب نکرده ایم تا سفره عده ای از چپاول گران، بزرگ و قشر بزرگ مردمی که دستانشان پینه بسته است، کوچک کوچک تر گردد.
دکتر سترگی عضو هییت علمی دانشگاه ضمن خوشحالی و قدردانی از این حرکت ارزشمند و وحدت آمیز جناب دکتر امامی کورنده که همه ستادها را در کنار هم جمع کردند ، خطاب به مردم فهیم ایران گفت: امروز وظیفه من و شماست تا سینه به سینه، منزل به منزل تبلیغ کسی را نماییم که ادب دارد. تبلیع فردی را نماییم که پا به پای مردم در تمام صحنه ها است.
وی بیان داشت: امروز وظیفه ماست تا مردم را به حضور به پای صندوق های رای دعوت کنیم.
امروز وظیفه ماست هوشیار باشیم. فریب حرفهای واهی را نخوریم و با اقتدار و با چشمانی باز فردی را انتخاب کنیم تا دست تک تک دزدان را برملا سازد.
دکتر سترگی در پایان سخنانش گفت: من به مردم لنگرود علاقه خاصی دارم. لنگرود به عنوان فیضیه استان گیلان بوده و مردمانی مومن، متدین، رهبر دوست و انقلاب دوست دارد و امروز با وجود این جوان لنگرودی و پرتوان در سطح مدیریت کشوری به آینده ی روشن لنگرود امیدوار شدم.

پدر شهید رضا فروتن با بیان اینکه انتخابات پرشور، مظهر زنده بودن و حضور با اراده و عزم راسخ یک ملت در عرصه‌هاست، گفت: هر جا انتخابات با شرکت گسترده‌ی مردم باشد،‌ این نشانه‌ی این است که ملت در آن کشور بیدارند، هوشیارند و با نظام خود همراهند.

وی با تاکید بر اینکه شهیدان راه را با خونشان برای ما هموار ساختند، تصریح کرد: یکی از دلایل امنیت کشورمان مرهون حضور مردم در پای صندوق‌ها و رأی به انقلاب اسلامی است.

پدر شهید رضا فروتن با اشاره به اینکه هر رأی به کاندیدای مورد نظر فارغ از آنکه وابسته به کدام جریانات سیاسی است رأی به انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: تمام کاستی‌ها و سستی‌های دولتمردان که باعث ازدیاد مشکلات مردم شده را نباید پای انقلاب نوشت و باید در ۲۸ خرداد امسال با حضور پرشور و گسترده در مای صندوق های رای حماسه ای دیگر خلق کنیم.

خبرنگار: ریحانه شریفی

محمد صادق غلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نشست جمعی از گروه های مطالبه گر با دادستان لاهیجان

ج ژوئن 11 , 2021
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آفتاب افکار، جمعی از گروه های مطالبه گری لاهیجان با دادستان این شهرستان در خصوص انتخابات شورای شهر نشستی برگزار کردند.

خبرهای فوری

سردبیر

درست شود

بلبللب

دسترسی سریع