مشارکت حداکثری ائتلاف بزرگ ستادهای مردمی در انتخابات

ائتلاف بزرگ ستادهای مردمی و حامیان سید ابراهیم رئیسی در نشستی با حضور جمعی از اندیشمندان حوزه و دانشگاه، کارشناسان مسئولین، نمایندگان احزاب، نمایندگان اصناف، نمایندگان اقوام، ائتلاف‌های فعال و جمعی از اصحاب رسانه با اعلام مشارکت حداکثری در انتخابات، حمایت خود را از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی آفتاب افکار، حجت‌الاسلام و المسلمین محسن آتشکار، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه نظام اسلامی به‌طور حتم مصداق کلمه طیبه قران است، تأکید کرد: نمونه بارز این کلمه، شهدایی مانند حاج قاسم سلیمانی است.

آتشکار درباره اهمیت حضور مردم در مسائل مختلف کشور از جمله مسئله حساس انتخابات ریاست جمهوری و با اشاره به آیات الهی و بیان اینکه در فردای ایران اسلامی تغییر احسن تنها با انتخاب احسن به وجود می‌آید، تصریح کرد: در این میان مشارکت احسن الناس و حضور مردم پرشور، رکن اساسی را دارد.

وی با تأکید بر اینکه در مسئله انتخابات اقدام و حضور به‌موقع مردم همیشه درصحنه، مورد تائید هر انسان شریف و معقول است، بیان داشت: برخلاف نظر خودفروشان داخلی، مردم ما راه را بلد هستند و با شهامت جلو می‌روند.

آتشکار ۴ ویژگی برای ملاک و معیار انتخاب را چنین بیان کرد:

۱- ببینید دشمن دندان های خود را برای چه کسی به هم می مالد و برای انتخاب او متاسفم و مایوس می شود.

۲- سوابق افراد و خدماتی که انجام داده‌اند را ببینید، که آیا آنها با فساد مبارزه کرده‌اند و دردمند می باشند که درد مردم را بفهمند.

۳- قانون مدار باشند و تمکین به قانون داشته باشند.

۴- ما در گذشته دو گروه و تشکل سیاسی فعال داشتیم ببینید از این دو حزب کدام شان فراریان از کشورداشتند که پشت به حیثیت جامعه کردند و رفتن آن طرف آب و برای مردم تعیین تکلیف کردند.

مجید طلیمی معاونت روابط عمومی و رسانه ائتلاف بزرگ ستادهای مردمی کشور نیز گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) انتخابات باید نماد وحدت ملی باشد و در آستانه ی انتخابات سرنوشت ساز کشورمان در ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ و در این برهه ی حساس و تاثیر گزار علی رغم تلاش گسترده معاندان مردم و کشور ایران برای نا امید سازی اقشار مختلف جامعه، حضور حداکثری و پرشور مردم بیانگر عزت، قدرت و مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

همچنین عزت ا…مظفری ریاست ائتلاف ستادهای مردمی استان زنجان در جمع خبرنگاران به حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه تاکید نمود وگفت همه باید بدون در نظر گرفتن گرایش های فکری در پای صندوق های رای حضور فعالی داشته باشیم.

محمد صادق غلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا پویش جوانان و دانشجویان رشت(جُدَر) این لیست انتخاباتی را اعلام کرده است؟

پ ژوئن 17 , 2021
سخنی با همشهریان؛ چرا پویش جوانان و دانشجویان رشت(جُدَر) این لیست انتخاباتی را اعلام کرده است؟ همشهریان عزیز و غیور کلانشهر رشت ما اعضای پویش جُدَر عزممان را جزم کردیم که در انتخابات پیش رو حضوری فعالانه و کنشگری مسئولانه در پیش بگیریم. با بیانیه ی اعلامی از سوی پویش، […]

خبرهای فوری

سردبیر

درست شود

بلبللب

دسترسی سریع