توقیف موتورسيكلت ۱۳۰۰ سی‌سی قاچاق

فرمانده انتظامي لاهیجان از كشف يك دستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ سی‌سی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۰ ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبري و تحلیلی آفتاب افکار، سرهنگ مجید نیکویی، با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز پایه گذار بسیاری از مشکلات اقتصادی است اظهار داشت: پليس در راستای اجرای قانون، بدون هیچگونه مماشاتی با مخلان اقتصادی برخورد مي‌كند.
وی در ادامه گفت: ماموران پلیس آگاهی حين گشت‌زني يك دستگاه موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ سی‌سی را كه در يكي از خیابان‌های سطح حوزه استحفاظی پارک بود، مشاهده و آن را مورد بررسي قرار دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان لاهیجان بیان داشت: در تحقيقات صورت گرفته مشخص شد، موتورسيكلت مورد نظر با حجم ۱۳۰۰ سی‌‎سی قاچاق بوده که در نتیجه توقيف و در اين رابطه مالک ۲۷ ساله به مرجع قضائي معرفي شد.
اين مقام انتظامي تصريح كرد: کارشناسان ارزش موتورسیکلت كشف شده را ۲ میلیارد و ۳۰۰ ميليون ریال برآورد کردند.
سرهنگ نیکویی در پایان با بيان اينكه پدیده قاچاق کالا، اثرات سوء بر تولید و اشتغال کشور دارد اذعان داشت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار و پیشرفت کشور است.

محمد صادق غلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تحصیل رایگان در دانشکده دولتی و مهارت محور لاهیجان

ج ژوئن 25 , 2021
۱_تاریخچه و چگونگی شکل گیری آموزشکده شهید رجایی لاهیجان؟آموزشکده فنی شهید رجایی لاهیجان در سال ۱۳۷۵ با هدف تربیت تکنسین فنی و ترمیم هرم شغلی مورد نیاز بخش های صنعت و خدمات در شهرستان لاهیجان در سه رشته در مقطع کاردانی با ۹۰ نفر دانشجو فعالیت آموزشی خود را شروع […]

ممکن است بپسندید

خبرهای فوری

سردبیر

درست شود

بلبللب

دسترسی سریع